התקשרו: 08-8682282

אולם כנסים

ראשי » אולם כנסים

כל מה שחשוב לכם באולם כנסים

מחפשים אולם כנסים במרכז לחברה או לארגון שלכם? הרמוניה בגן מזמינים אתכם ליהנות מאולם כנסים רחב ידיים, מטופח ומתקדם טכנולוגית. אולם האירועים שלנו יתאים לכל צרכיכם.

הפקת כנס איננה פשוטה. הפקת כנס היא בראש ובראשונה טרחה אדירה לארגון הראשוני, להחלטה על התכנים, על ההזמנות, לוודא הגעה, לפתור בעיות שונות, להוציא תקצירים לתכנים, להדפיס עזרים לזמן ההרצאות, לתאם עם המרצים השונים והאנשים המרכזיים את הסוגיות הנוגעות אליהם, כל אחד ורצונותיו, כל אחד ודרישותיו. לכן, חשוב מאוד למארגני הכנס שהמקום בו יהיה הכנס יתפקד ברמה הטובה ביותר על מנת שכל העמל שהושקע בהפקה יופק בסוף בצורה הטובה ביותר ולא יירד חלילה על העמל לטמיון.

למה לבחור בהרמוניה בגן בשביל אולם כנסים?

בגלל מערכת הגברה וסאונד מתקדמים

כאשר מארגנים כנס אין ספק כי הדבר החשוב ביותר הוא איכות הסאונד והאקוסטיקה של המקום, קשה מאוד לשמוע הרצאות (משובחות ככל שיהיו) כאשר הסאונד והאקוסטיקה של המקום באיכות ירודה. הציוד המתקדם שלנו בתחום הסאונד הינו מהמובילים בתחום. בניית המקום נעשתה בהקפדה גבוהה במיוחד על איכות האקוסטיקה כך תוכלו להתרווח בזמן ההרצאות וליהנות משיחות ודברי טעם, מבלי להיות מותשים אחרי מספר דקות מבלי להבין בדיוק למה.

בגלל מערכת תאורה ייחודית

בוודאי שמעתם על ההשפעה של תאורה על הריכוז שלנו וכן על העייפות והערנות. במתחם אולמות הכנסים הכנסים שלנו בהרמוניה בגן טכנולוגיית תאורה מובילה, הניתנת להתאמה בצורה מושלמת גם לאירועים בהם יש מסיבות ותאורה אפילה אך גם תאורה רכה וקלאסית לצרכים רשמיים יותר כגון כנסים לאירועים עסקיים או פרטיים. האפשרויות השונות מאפשרות לנו לעודד באמצעות התאורה את ההתמקדות בנושאי ההרצאה ולהקל על הצפייה גם במשך יום עיון ארוך ומאתגר.

בגלל מסך ומקרנים וצוות מקצועי משובחים

אין כנס ואירוע עסקי שאינו מלווה בסרטוני המחשה, מצגות וכדומה. בזמן ההרצאות חשוב שניהול המצגת וכל המוצג על גבי המסך יהיה קל ופשוט למרצה על מנת למנוע הפרעות מיותרות ברצף הדיבור ולאפשר לו להתרכז בענייני התוכן ולא בעניינים טכניים המיותרים ומסרבלים עבורו. הצוות הטכנולוגי במקום ידאג להדריך את המרצים בקלות וכן לתמוך בו בזמן אמת ואף לנהל עבורו את השימוש במצגת וכדומה.

סןגי כנסים ואירועים :ארועי חברה , כנסים עסקיים , כנסים פרטיים ,כנסים רפואיים ועוד
לפרטים נוספים על עריכת כנסים בהרמוניה בגן התקשרו : 08-8682282

אולם כנסים לאירועים במרכז – הרמוניה בגן צומת כנות
אולם כנסים לאירועים במרכז – הרמוניה בגן צומת כנות

התקשרו עכשיו

סמל קישוט הרמוניה בגן

צרו איתנו קשר

מלאו את הפרטים ושלחו ונחזור אליכם בהקדם

סמל קישוט הרמוניה בגן

הגלריות שלנו

דילוג לתוכן